Visam savs laiks un sava vieta

Gribētos domāt, ka esmu kādu iedvesmojis.

Hobija līmenī esmu nodarbojies ar fotogrāfiju kopš aptuveni 2000.gada, kad pievērsos melnbaltajai filmu fotogrāfijai. Šajos gados esmu izcīnījis savu daļu cīņu dažādos foto forumos, bijis aktīvs sociālajos tīklos uzturot dažādas portfolio lapas un saņemot virtuālas uzslavas un atzinības.

Šajā laikā esmu eksperimentējis ar dažādām analogās fotogrāfijas tehnikām un digitāliem risinājumiem - reizēm veiksmīgāk, reizēm - kā nu gadījās. Un tad man apnika.

Un nu ir pienācis laiks pieņemt nobrieduša cilvēka lēmumu atgriezt daļu kontroles savās rokās, tādēļ esmu izdzēsis visu saturu no Meta (Facebook, Instagram) un citām platformām, atstājot šejieni kā vienīgo vietu, kurā ir redzama kaut neliela daļa no maniem darbiem. Patiešām neliela, jo šajā kvantitātes pārpildītajā pasaulē reizēm vajag "nedaudz".
Kādēļ esmu pieņēmis šādu lēmumu?

  1. Jo varu
  2. Jo gribu
  3. Jo Meta sūkā
  4. Jo mani noteikumi, mana cenzūra

Neliels citāts no Meta lietošanas noteikumiem

When you share, post, or upload content that is covered by intellectual property rights (like photos or videos) on or in connection with our Service, you hereby grant to us a non-exclusive, royalty-free, transferable, sub-licensable, worldwide license to host, use, distribute, modify, run, copy, publicly perform or display, translate, and create derivative works of your content (consistent with your privacy and application settings)

Un pēdējais, kā jau ierasts - neaizmirstiet nospiest